اسپیرولینا

اسپیرولینا هدیه سبز طبیعت است؛ ما آن را  از  دریا برداشت و به محیط‌های مخصوص پرورش جلبک خود ارسال می‌کنیم. بعد از گذشت دوره زمانی مشخص، اسپیرولینا راهی آزمایشگاه‌ می‌شود. با  انجام فرایند‌های مختلف، استریل و بهینه‌سازی توسط متخصصان،بسته‌بندی و تبدیل به محصولی می‌شود که در دسترس شما عزیزان قرار می‌گیرد.

مکمل خوراکی اسپیرولینا

ویژگی‌های اسپیرولینا، آن را تبدیل به یک ابرغذا و البته مکمل فضانوردان ناسا و سربازان ارتش کرده. مصرف روزانه فقط یک گرم از این پودر، نیاز بدن به پروتئین و بسیاری از مواد معدنی و ویتامین‌ها را تامین می‌کند. این پودر می‌تواند با انواع دسر و شربت مصرف شود و پس از مصرف آن، انرژی سبز اسپیرولینا را حس خواهید کرد!

ماسک صورت اسپیرولینا

ماسک اسپیرولینا ویژگی‌های جذاب متعددی  را همراهش دارد؛ لیفتینگ قدرتمند، کاهش‌چین‌ و چروک، برطرف‌کننده جوش‌، مقابله با رادیکال‌های آزاد،  روشن‌کننده و جوان‌کننده پوست و… . این ماسک همچنین محصولی ارگانیک، وگان و کرولتی فری می‌باشد. تمایز مهم ماسک اسپیرولینا، تاثیر محسوس و سریع‌ آن در مقایسه با سایر محصولات است، به صورتی که پس از استفاده اول، تاثیر آن را مشاهده می‌کنید.

بیایید بیشتر
آشنا شویم

اسپیرولینا یکی از برترین منابع پروتئینی در جهان می‌باشد. این ماده تمامی اسیدآمینه‌های ضروری را در خود جای داده و منبعی  غنی از ویتامین‌هایی همانند A، E, C، B12 ,B1 ، B2 ،B3 ، B5 و موادی معدنی مثل آهن، مس، منگنز و… است. 

 به دلیل وجود چنین موادی درون اسپیرولینا، علاوه بر تاثیرات مثبت بسیار زیادی در انسان‌ها همانند پیشگیری و درمان سرطان، افزایش قدرت سیستم ایمنی، بهبود عملکرد مغز، کمک به افزایش و کاهش وزن و… ، کاربرد و تاثیر‌های فراوانی نیز در صنایع کشاورزی، دامی، آرایشی و دارویی دارد.

قرص خوراکی
اسپیرولینا

 قرص اسپیرولینا،  تمام مزیت‌های اسپیرولینا را درون خود جای‌داده و یکی از راحت‌ترین روش‌های جذب این ماده قدرتمند است؛ همچنین مناسب افرادی می‌باشد که سهولت استفاده از قرص در برابر پودر اسپیرولینا برایشان اولویت دارد. مصرف روزانه این قرص قبل از وعده‌های اصلی غذایی، می‌تواند باعث کاهش اشتها و لاغری، همچنین مصرف آن همراه با غذا باعث افزایش وزن شود.

اسپیرولینا آبی
(فایکوسیانین)

اسپیرولینا آبی هم‌اکنون به عنوان یکی از قدرتمندترین آنتی‌اکسیدان‌ها در جهان شناخته می‌شود. از مزیت‌های فایکوسیانین می‌توان به پیشگیری از سکته‌های مغزی، بیماری‌های کبدی، سرطان و التهاب‌ها‌ اشاره کرد. فایکوسیانین کابرد‌های متنوعی در صنایع غذایی و پزشکی دارد و به دلیل خواص و رنگ زیبای آن، قادر خواهید بود دسر‌های مقوی و متفاوتی با آن تهیه کنید.

سایر گریدهای
اسپیرولینا

علاوه بر تمامی موارد گفته شده، ما می‌توانیم اسپیرولینا را برای مصارف دارویی، کشاورزی، دامی، شیلات، موارد تحقیقاتی و آزمایشگاهی و… به صورت تخصصی برای شما بهینه و آماده کنیم؛ همچنین سویه خالص اسپیرولینا در حجم‌ و اشکال متفاوت آماده ارائه به شماست.

در مسیری نوین کنارتان هستیم