Manufacturing

ساخت 

تجهیزات

اگر برای امور صنعتی یا آزمایش‌های تحقیقاتی نیاز به ساخت تجهیزاتی مرتبط با جلبک‌ها داشتید، بانک جلبک از طراحی تا ساخت و اجرا همراه شما خواهد بود؛ بیش از ده سال فعالیت تخصصی در زمینه ساخت تجهیزات در جهان جلبک‌ها و پروژه‌های متعدد ملی  و بین‌المللی، گویای تجربه‌ای خالص از حل چالش‌های تولید و صنعت است. 

درخت مایع (Liquid Tree)

درخت مایع (Liquid Tree)

طراحی، مشاوره و ساخت انواع درخت مایع در سایز های مختلف  جهت تکمیل سیستم فضای سبز شهری

هر متر مکعب جلبک که در درختان مایع قراردارد می تواند به اندازه 10 درخت 10 ساله تولید اکسیژن و جذب دی اکسید کربن داشته باشد. درخت مایع تولید آلجی بانک با بهره گیری از سیستم تمام خودکار، نیاز به رسیدگی ندارد.این درخت دارای نیمکت شهری، سیستم شارژ خورشیدی و یو اس بی جهت ارایه خدمات شارژ باطری به انواع دیوایس ها اعم از تلفن همراه و تبلت می باشد.

از تکنولوژی درختان مایع می توان در طراحی انواع ایستگاه های اتوبوس، لابی آپارتمان ها و هتل ها، طراحی پارگ های مدرن و … استفاده کرد.

فتوبیو راکتور

 

فتوبیو راکتور‌ها، محفظه‌های استاندارد کشت هستند که قابلیت کنترل و نظارت بر شرایط محیطی مانند دما،نور، دی اکسید‌کربن و… را دارا می باشند که از آن‌ها در جهت تولید بیومس با بازدهی بالا و متابولیت‌های ثانویه استفاده می‌شود.

بانک جلبک طراحی و ساخت انواع فتوبیوراکتورهای Air Lift و Stirred را در مقیاس‌های آزمایشگاهی، پایلوت و همچنین ساخت انواع مزارع فتوبیوراکتورهای افقی در مقیاس‌های متنوع را انجام می‌دهد.

استخر‌های کشت جلبک

استخر‌های کشت جلبک

 

جهت کشت تجاری جلبک‌ها از استخر های باز استفاده می‌گردد. مزیت این استخر‌ها کاهش هزینه‌های تولید و نگه‌داری بیومس می‌باشد. 

ما در بانک جلبک به صورت تخصصی طراحی و ساخت انواع استخر‌های کشت، از مقیاس پایلوت تا مقیاس صنعتی، عایق کاری و بهینه سازی استخر ها‌ی کشت بتنی و ژئوممبرانی را بر عهده خواهیم گرفت.

در مسیری نوین کنارتان هستیم

ALGAE BANK LOGO