Manufacturing

ساخت 

تجهیزات

اگر برای امور صنعتی یا آزمایش‌های تحقیقاتی نیاز به ساخت تجهیزاتی مرتبط با جلبک‌ها داشتید، بانک جلبک از طراحی تا ساخت و اجرا همراه شما خواهد بود؛ بیش از ده سال فعالیت تخصصی در زمینه ساخت تجهیزات در جهان جلبک‌ها و پروژه‌های متعدد ملی  و بین‌المللی، گویای تجربه‌ای خالص از حل چالش‌های تولید و صنعت است. 

تجهیزات تخصصی به سفارش شما

تجهیزاتی تخصصی به سفارش شما


طراحی، مشاوره و ساخت خطوط تولید بیومس در ابعاد مختلف، تجهیزات کشت جلبک و فرایندهای پایین دستی و بالا دستی بیومس با توجه به نیاز شما بخشی از خدمات سفارشی ما در زمینه طراحی و ساخت می‌باشد. به علاوه بانک جلبک در پروژه‌های معماری و خلاقانه مرتبط با جلبک نیز مشارکت می‌نماید.

فتوبیو راکتور

 

فتوبیو راکتور‌ها، محفظه‌های استاندارد کشت هستند که قابلیت کنترل و نظارت بر شرایط محیطی مانند دما،نور، دی اکسید‌کربن و… را دارا می باشند که از آن‌ها در جهت تولید بیومس با بازدهی بالا و متابولیت‌های ثانویه استفاده می‌شود.

بانک جلبک طراحی و ساخت انواع فتوبیوراکتورهای Air Lift و Stirred را در مقیاس‌های آزمایشگاهی، پایلوت و همچنین ساخت انواع مزارع فتوبیوراکتورهای افقی در مقیاس‌های متنوع را انجام می‌دهد.

استخر‌های کشت جلبک

استخر‌های کشت جلبک

 

جهت کشت تجاری جلبک‌ها از استخر های باز استفاده می‌گردد. مزیت این استخر‌ها کاهش هزینه‌های تولید و نگه‌داری بیومس می‌باشد. 

ما در بانک جلبک به صورت تخصصی طراحی و ساخت انواع استخر‌های کشت، از مقیاس پایلوت تا مقیاس صنعتی، عایق کاری و بهینه سازی استخر ها‌ی کشت بتنی و ژئوممبرانی را بر عهده خواهیم گرفت.

در مسیری نوین کنارتان هستیم

ALGAE BANK LOGO