بانک جلبک های ایران(میکروآلگ و علف های دریایی)
شرکت توسعه ذخایر زیستی جلبک های فارس
سخن نخست

بسیار مفتخریم که با یاری خدا اولین بانک ذخایر ژنتیکی اختصاصی جلبک های ایران را با سرمایه گذاری بخش خصوصی تحت عنوان بانک جلبک های ایران توسط شرکت توسعه ذخایر زیستی جلبک های فارس راه اندازی کرده ایم.

این بانک در نظر دارد با گردآوری سویه های خالص بومی و غیر بومی جلبک مرجع مناسبی را برای استفاده پژوهشگران، محققان، کارآفرینان و صنعتگران کشور فراهم آورد و با ایجاد این زیرساخت اساسی جاده علم و عمل را در پیش پای مردم شریف ایران هموار نماید. 

این بانک خدمات خود را درقالب فروش سویه های خالص ریزجلبک (میکروآلگ) ، علف های دریایی (ماکروآلگ) و خدمات تخصصی مرتبط در فاز اول به اجرا گذاشته است و در فاز های بعدی با احداث پالایشگاه زیستی و ایجاد زنجیره ارزش افزوده گام بلندی را در پایه گذاری صنعت زیست فناوری دریا بر خواهد داشت. 

لذا این شرکت از همه محققان پر تلاش و صنعتگران عزیز جهت محقق کردن این مهم یاری طلبیده و خواهان آنیم که در این مسیر یاریمان نمایید.

جهت درخواست هر گونه خدمات تخصصی و یا سفارش و خرید جلبک می توانید در بخش درخواست پیش فاکتور ثبت سفارش نموده و یا با پست الکترونیکی و تلفن با ما در تماس باشید

 
اخبار
فروش پودر اسپیرولینا
فروش پودر اسپیرولینا درجه یک، تولید شرکت توسعه ذخایر زیستی جلبک های فارس آغاز شد
دوشنبه 19 فروردين 1398  17:19:21
مشاغل خانگی جلبک اسپیرولینا
جلبک اسپیرولینا جزء آن دسته از جلبک هایی است که به دلیل برداشت ساده از شرف کشت می تواند به عنوان یکی از راه های درآمدی خانوار مورد توجه قرار گیرد و با صرف هزینه کم بازده مناسبی را داشته باشد.
يکشنبه 18 فروردين 1398  1:25:2
آشنایی با جلبک اسپیرولینا
در این مقاله اطلاعات مفیدی در رابطه با سویه جلبک اسپیرولینا در اختیار خوانندگان قرار می گیرد.
جمعه 16 فروردين 1398  1:18:26
 
  دسترسی سریع
  بانک ریزجلبک
انتخاب سویه ریزجلبک (41 سویه)
  بانک علف های دریایی
ماکروجلبک ها و علف های دریایی (19 سویه)
  فتوبیوراکتور و سایر خدمات
انواع محفظه کشت، لیست ریزجلبک، علف های دریایی و خدمات تخصصی
  گیاهان آکواریومی
انواع گیاهان آبزی و آکواریومی
  غذای تازه آبزیان
آرتمیا و جلبک